Вы находитесь здесь: Главная > Бібліотечні новини > Україна і Конституція

Україна і Конституція

День Конституції України – державне свято України. Це єдине державне свято, закріплене в самій Конституції.
     В рамках відзначення Дня Конституції України в бібліотеці представлено книжкову виставку – факт «Україна і Конституція».
     Мета виставки: ознайомлення користувачів з історією створення Конституції України та основними її засадами; формування правової культури та отримання знань про конституційні права і свободи; популяризація бібліотечного фонду.
     28 червня 1996 року було прийнято першу в українській історії Конституцію незалежної держави України, яка остаточно закріпила правові основи нашої держави, її суверенітет і територіальну цілісність. Ця подія стала найважливішою в житті українського народу після проголошення 24 серпня 1991 року незалежності України.
     Прийняття Конституції України логічно завершило процес становлення України як суверенної держави, що має свій Основний Закон.
     На виставці представлена література з фонду бібліотеки, яка відображає найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України.
     А запропонований до перегляду відеоколаж «Історія української Конституції» на нашій сторінці у «Facebook» перейшовши за посиланням https://www.facebook.com/mashivkalibrary/videos/1409986506240558 яке допоможе усім бажаючим послідовно розглянути основні етапи становлення та розвитку української конституційної ідеї.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Комментарии закрыты.