День вишиванки – відносно молоде, проте дуже улюблене народне свято. Відзначати його почали з 2006 року, в третій четвер травня. Цьогоріч цьому прекрасному святу вже 15 років. Нині ж воно набуло міжнародних масштабів і український одяг одягають усе більше людей не лише в нашій країні, а й по всьому світу.
Основною метою цього дня є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом .
Цього дня в центральній публічній бібліотеці працівники цього закладу організували свято вишиванки. Зранку бібліотека розквітла червоно-чорними, білими, зеленими, жовтими барвами, адже всі працівники прийшли на роботу в українському національному одязі, щоб ще раз нагадати, що ми – українці, і пам’ятаємо та шануємо наш прадавній оберіг, наші звичаї і традиції.
![](http://mashivkacrb.ho.ua/wp-content/uploads/2021/05/IMG_20210519_093334-1.jpg)
Користувачі бібліотеки, які бажають більш детально ознайомитися з історією національного вбрання українців, символами у вишивці та їх значенням мають можливість переглянути матеріали книжково-ілюстративної виставки-інсталяції «Світ української вишивки», яка експонується в бібліотеці. Прикрашають книжкову виставку-експозицію барвисті українські рушники майстрині-вишивальниці Ганни Іванівни Башловки, читачки нашої бібліотеки.
![](http://mashivkacrb.ho.ua/wp-content/uploads/2021/05/0-02-05-4a9dfb4d22faef80736a903d1a95fcefee93c4c1ee1457a858b1390b036b7e26_faf850130dc08464.jpg)
![](http://mashivkacrb.ho.ua/wp-content/uploads/2021/05/IMG_20210519_094339_3444.jpg)
![](http://mashivkacrb.ho.ua/wp-content/uploads/2021/05/IMG_20210519_093912_7.jpg)