У ці травневі дні, коли прокидається від зимового сну матінка – природа, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли теплий, лагідний весняний вітерець ледь – ледь коливає шатро чаруючої зелені кущів та дерев, коли зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято, свято народження життя, свято утвердження життя – Свято Матері.
У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні – цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.
Цьогоріч День матері ми відзначаємо 9 травня. З нагоди цього дня у читальному залі організовано книжкову виставку «Берегиня роду людського».
Берегинею кожного роду, кожної сім’ї є мудра Жінка – матір. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найближчим, найдобрішим, найдорожчим ! А наша любов до Матері – безмежна та вічна!
![](http://mashivkacrb.ho.ua/wp-content/uploads/2021/05/0-02-0a-8c286ede69516227e31f61dfbcc312de8c1d40137d10adc4778da0837bc90710_85c1a508-1-768x1024.jpg)