Вы находитесь здесь: Главная > Бібліотечні новини > Доленосна віха нашої історії

Доленосна віха нашої історії

     22 січня наша країна відзначає величне національне свято – День Соборності України.

      У цей день в 1919 році, на Софійській площі в Києві, директорія Української народної республіки урочисто проголосила Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну Українську державу. Це свято має історичне та політичне значення для суверенітету нашої держави.

     З нагоди цієї дати працівники Машівської ЦПБ підготували віртуальні заходи для своїх користувачів -книжкову виставку-хронологію «Сила України – в єднанні» та презентацію «Доленосна віха нашої історії», яку можна переглянути за посиланням https://fb.watch/aGdZJVJkk-/

     Книжкова виставка привертає увагу відвідувачів бібліотеки та пропонує замислитись над історією нашої країни, сьогоденням та майбутнім українського народу. Матеріали, представлені на виставці, акцентують увагу на історичних фактах, що передували злуці, на об’єднавчому русі, який наприкінці 1918- початку 1919 року охопив майже всю Україну.

     Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. У ньому ми чуємо слово «собор». Собор душі є у кожного із нас. Берегти його – означає слідкувати за своїми думками, діями, вчинками. Одним із головних завдань собору душі є знати і пам’ятати свою історію. Тож вивчаймо власну історію і цінуймо цілість землі рідної і народу!

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Комментарии закрыты.