Ви знаходитесь тут: Про бібліотеку > Бібліотечні новини > «Підсумки роботи бібліотек за 2020 рік та основні завдання бібліотечного обслуговування в 2021 році»

«Підсумки роботи бібліотек за 2020 рік та основні завдання бібліотечного обслуговування в 2021 році»

18 лютого у Машівській центральній публічні бібліотеці відбулася підсумкова нарада бібліотечних працівників «Підсумки роботи бібліотек за 2020 рік та основні завдання бібліотечного обслуговування в 2021 році».
З аналізом діяльності бібліотек за минулий рік виступила директор Машівської ЦПБ Н.І.Олефір. Надія Іванівна ознайомила присутніх з Положенням про комунальний заклад центральної публічної бібліотеки Машівської селищної ради та Колективним договором, наголосила на дотриманні графіків роботи, підтриманні іміджу сучасних книгозбірень.
Аналітично – системний аналіз основних показників роботи здійснила методист Тетяна Липовата. Основна увага зверталася на основні вимоги до планування роботи бібліотечних установ та участі в обласних конкурсах.
В ході наради також йшлося про переобліки книжкових фондів в сільських бібліотеках – філіях, впровадженні сучасних інформаційних технологій, популяризації української книги та творчості українських письменників.
В кінці наради Н.І.Олефір подякувала за належно проведену роботу та побажала плідної праці на майбутнє.48 переглядів

Оставить комментарий