Вы находитесь здесь: Главная > Бібліотечні новини > Дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги!

Дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги!

☝️Питання власності на землю цікавлять все більше коло людей. Це стосується 📄 правоустановчих документів, співпраці з орендарями та інше. На даний час, все актуальніше постає питання про відкриття ринку та продажу землі.

📌 Про передбачені права і гарантії з земельних та інших питань, а також, як їх реалізувати і захистити, обговорив сьогодні під час дистанційного консультування громадян в приміщенні Машівської районної бібліотеки для дорослих.

ℹ️ Ознайомив присутніх з загальними засадами права власності на землю та 📄 договорами оренди землі, умовами договору, в тому числі щодо строків оренди та зміни умов договору.

📌 Присутніх цікавили питання прав та обов’язків сторін договору, щодо орендної плати за землю, припинення, поновлення та розірвання договору оренди землі.

⚠️ Крім того, присутнім були надані роз’яснення щодо документів, які посвідчують право власності на земельні ділянки, які можна розділити на 2 групи ⤵️

➡️ Перша. Видані власникам до 01 січня 2013 року:
 державний акт на право приватної власності на землю;
 державний акт на право власності на землю, або ж державний акт на право власності на земельну ділянку.

➡️ Друга. Ділянки, які оформлювалися після 01 січня 2013 року:
 свідоцтво про право власності на нерухоме майно чи
витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.

📯 Наступного разу дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги в приміщенні районної бібліотеки працюватиме 12 лютого 2020 року з 10-00 до 12-00 години.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Оставить комментарий