Вы находитесь здесь: Главная > Бібліотечні новини > “Прапор – державна святиня”

“Прапор – державна святиня”

День Прапора – це свято, встановлене в Україні на державному рівні для вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки Незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів.

23 серпня 2004 року, український народ, усі ми, вперше святкували День Державного прапора України. Тобто ми стали свідками зародження ще однієї, дуже важливої для політичного та національного єднання нашого народу державної традиції.

Якщо вас цікавить історія походження українського прапору, якщо ви бажаєте знати, що насправді означають блакитний та жовтий кольори нашого стягу з точки зору геральдики, тоді ми радимо вам завітати до читальної зали Машівської ЦРБ для дорослих , де експонується книжкова виставка «Прапор – державна святиня»  до Дня Державного Прапора України.

Як завжди, з нетерпінням чекаємо на вас.

Державний прапор є символом сувернітету України. Так,  22 серпня 2019 року спеціаліст бюро правової допомоги Вікторія Черкасова в приміщенні Машівської районної бібліотеки для дорослих взяла участь у #книжковій виставці на тему «Прапор – державна святиня».

У ході заходу присутніх поінформовано про те, що День Прапора України – відзначається щорічно 23 серпня, починаючи з 1992 року коли Верховною Радою України було його офіційно затверджено.

Український прапор – це символ пшениці в степах під блакитною аркою неба, який уособлює споконвічне прагнення народу до миру, праці, краси та багатства рідної землі.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Оставить комментарий