Вы находитесь здесь: Главная > Бібліотечні новини > Семінар бібліотечних працівників району “Позитивний імідж бібліотеки – час нових підходів”

Семінар бібліотечних працівників району “Позитивний імідж бібліотеки – час нових підходів”

20 березня на базі Машівської районної центральної бібліотеки для дорослих було проведено семінар для бібліотечних працівників “Позитивний імідж бібліотеки – час нових підходів”.
Створення позитивного іміджу, формування надійної репутації серед широкої громадськості стає одним із пріоритетних напрямків роботи бібліотечних закладів.
Відкрила семінар директор ЦБС Олефір Н.І., яка у своєму виступі зазначила, що основою позитивного іміджу бібліотеки є професіоналізм  бібліотекарів, їх компетентність та обізнаність. Директор розповіла про організацію бібліотечного простору та зонування бібліотек, покращення матеріально- технічної бази та поповнення бібліотечних фондів, провела інструктаж з техніки безпеки.

Методист ЦБС Липовата Т.М. провела аналіз планів роботи бібліотек на 2019 рік, вказала на основні недоліки та відмітила позитивні сторони.
Чимало цікавого всі присутні дізналися з міні – консультації заступника директора по роботі з дітьми Т.В.Кравченко, яка в своєму виступі зробила акцент на творчих акціях, як основі створення привабливого іміджу бібліотеки через дозвіллєві форми роботи з дітьми.
Підводячи підсумки семінару директор ЦБС Олефір Н.І. наголосила на тому, що кожна бібліотека району повинна мати своє “обличчя”, будувати свою роботу, орієнтуючись на специфіку конкретного населеного пункту, стати справжнім центром дозвілля та спілкування, знайти шлях до кожного читача, підвищувати свій престиж та імідж.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Оставить комментарий