Вы находитесь здесь: Главная > Бібліотечні новини > Лекційне заняття з членами клубу “Юний правознавець”.

Лекційне заняття з членами клубу “Юний правознавець”.

Шкільний булінг: чому він виникає і що потрібно робити, щоб його уникнути говорили на засіданні правового клубу «Юний правознавець»

З метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», 07 травня 2018 року начальник Машівського бюро правової допомоги Максим Дворовенко взяв участь в засіданні правового клубу «Юний правознавець».

З членам клубу, учнями 10 класу Машівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів проведено лекційне заняття на тему «Насильство в сім’ї та шкільний булінг».

Фахівець бюро правової допомоги розповів дітям про основні види насильства, його ознаки та закликав не мовчати, коли школярі зазнають насильства або стають його свідками.

«Ми звикли, що сміття з хати не виносять, однак насильство в сім’ї – це те сміття, яке треба виносити, – наголосив Максим Дворовенко. – Не мовчіть, повідомляйте про такі випадки найближчим людям, тим, кому довіряєте».

Окремо розглянули такий вид насилля, як шкільний булінг. Як з’ясувалося, значення цього слова знають не всі школярі, проте саме явище знайоме багатьом. Юрист звернувся до дітей із закликом бути толерантними, поважати права довколишніх і не забувати про свої обов’язки, а також пояснив, з якого віку і яку відповідальність визначає українське законодавство за різні види правопорушень.

Булінг – це агресивна поведінка, що зазвичай повторюється. Вона має за мету завдати шкоду, викликати страх або тривогу, або ж створити негативне середовище у школі для іншої особи.

IMG_20180507_135104P5070142

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Оставить комментарий