Вы находитесь здесь: Главная > Бібліотечні новини > “Юний правознавець” продовжує свою роботу.

“Юний правознавець” продовжує свою роботу.

З метою підвищення правової освіти юнацтва та молоді заступник начальника Машівського бюро правової допомоги Максим Дворовенко 22 травня 2017 року  провів лекційне заняття для членів клубу «Юний правознавець»  на тему «Попередження та запобігання насильства сім’ї».

Фахівець бюро розповів присутнім про загальні правові та соціальні аспекти такого негативного явища, як насильство. Даній проблемі присвячено ряд нормативно – правових актів: Конвенція ООН «Про права дитини», Конституція України, Закони України «Про охорону дитинства» та «Про попередження насильства в сім’ї» та інші.

Максим Дворовенко наголосив на тому, що особа, яка стала жертвою насильства має право звернутись за захистом до: дільничного інспектора поліції; кримінальної поліції у справах дітей; центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; управління сім’ї та молоді районної, міської чи обласної держадміністрацій або до громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства.

Також працівник бюро зазначив, що відповідно до статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Нагадуємо, що кожен хто потребує правової допомоги, має можливість скористатися нашими послугами, а також отримати доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України безпосередньо на прийомі у Машівському бюро правової допомоги за адресою: сел. Машівка, вул. Незалежності, 111, тел. (05364) 9-14-11, 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).

DSCN1103

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Оставить комментарий