Вы находитесь здесь: Главная > Бібліотечні новини > Правові консультації у режимі скайп – зв’язку

Правові консультації у режимі скайп – зв’язку

Правові консультації у режимі скайп – зв’язку

11.01.2017 завдяки співпраці відділу «Машівське бюро правової допомоги» Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з Машівською районною бібліотекою для дорослих, на базі бібліотеки розпочав роботу дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги в режимі скайп – зв’язку, за участю заступника начальника відділу Максима Дворовенко.

Цього дня громадяни отримали роз’яснення з питань сімейного, земельного та спадкового законодавства.

Для того, аби отримати безкоштовну юридичну консультацію, необхідно прийти до однієї з бібліотек, що під’єднані до програми «Бібліоміст». Там, у режимі он-лайн, фахівці Машівського бюро правової допомоги дадуть Вам відповідь на запитання та підкажуть, як можна вирішити ту чи іншу проблему з юридичної точки зору.

Отримати безкоштовну юридичну консультацію онлайн можна в Базилівщинській, Коновалівській, Михайлівській, Павлівській, Сахнівщинській бібліотеках – філіях, в другу середу місяця з 10.00 год. до 12.00 год.

Зазначена послуга стає дедалі популярнішою. Люди консультуються, отримують поради, а на прийом приходять вже з повним пакетом документів для оформлення звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За додатковою інформацією звертайтеся до Машівського бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: сел. Машівка, вул. Незалежності, 111, тел. (05364) 9-14-11.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Оставить комментарий