Ви знаходитесь тут: Про бібліотеку > Розгорнутий опис статтей > “Під знаком Купідона”

“Під знаком Купідона”

Під такою назвою у Павлівці пройшов захід, присвячений Дню Святого Валентина.

Ініціювала його проведення сільський бібліотекар Людмила Куйовда. А підтримала цю ідею завідуюча місцевим закладом культури Ольга Пацула. Та найголовніше те, що павлівська молодь із захватом взяла участь у святі.

Ведучі Людмила Куйовда та Ольга Пацула спочатку познайомили присутніх із походженням свята закоханих, історією кохання і загибелі римського священника Валентина, ім’ям якого й названий цей день, звідки пішли валентинки і що вони означали.

Щоб розпочати найцікавіше – конкурсну програму, бажаючим взяти у ній участь були роздані частинки серця. Тож спочатку молоді люди відшукали дві половинки одного серця. От із цих пар і були сформовані команди. Всього п’ять.

Далі пари знайомилися” стоячи спиною один до одного, відгадували якого кольору, скажімо, очі дівчини чи хлопця, чи є годинник на руці у хлопця чи каблучка на пальцях у дівчини та інше… Показували молоді люди і свої знання щодо відомих людей, котрі носять ім’я Валентин або Валентина. Також об’єднували імена в пари, які відомі всьому світові своїм коханням. Досить цікавим видався конкурс “Пройти по болоту”. Парі, пересуваючись за допомогою двох листків паперу, необхідно було якомога швидше зустрітися. Не менш захоплюючими були й інші змагання: “Арочка”, “Зрозумій мене без слів”, коли хлопцеві потрібно було жестами запросити дівчину, у цирк, на дискотеку, у кафе, подивитись бойовик, зробити разом уроки та інше.

В інтелектуальному конкурсі учасники відповідали на питання вікторини, а в нагороду за правильну відповідь отримували яблука із саду сільського бібліотекаря. Ще юнаки мали, торкнувшись до руки дівчини, відгадати, де його половинка. А на закінчення конкурсної програми юнаки по черзі кидали дротики в повітряні кулі, підвішені до стелі. Адже саме в них були записки із назвами призів для своєї пари. Слід сказати, що кошти на придбання призів були виділені із місцевого бюджету.

Весело і незабутньо пройшло свято, що безумовно залишило слід не тільки в серцях учасників, а й усіх присутніх.

Л. Нехай секретар сільської ради

354 переглядів

Оставить комментарий