Вы находитесь здесь: Главная > Бібліотечні новини > Година духовності “Хрещення Київської Русі: визначна подія в історії українського народу”.

Година духовності “Хрещення Київської Русі: визначна подія в історії українського народу”.

В читальному залі Машівської ЦРБ для дорослих проведено годину духовності “Хрещення Київської Русі: визначна подія в історії українського народу” на яку були запрошені слухачі університету третього віку. Бібліотекар читального залу підготувала книжкову виставку “Духовні святині України” та ознайомила присутніх з визначною подією в історії нашої держави – 1030 – річчям Хрещення Київської Русі, розкрила зміст понять “Київська Русь”, “Християнство”, “Хрещення”. Наголосила на тому, щоб кожен правдивий християнин, православний, українець у своїй душі згадував діяння Святого Володимира і може, навіть, провів паралель між тим сивим часом і теперішнім. Тоді Володимир Великий боровся за святу Київську Русь – Україну і тепер відбувається боротьба за нашу рідну Україну. Тепер всі у світі знають, що є великий український народ, і ця година духовності ще раз нагадала всім нам, що ми мусимо бути достойними наших предків.

IMG_20180725_105019

Під час проведення заходу присутні переглянули документальний фільм “Хрещення Русі: Володимир Великий” та обговорили різні версії про переваги християнства над язичництвом та чому Володимир хрестив Київську державу.

IMG_20180725_113141

 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Оставить комментарий