Вы находитесь здесь: Главная > Бібліотечні новини > Бібліотека – центр правового виховання юнацтва та молоді.

Бібліотека – центр правового виховання юнацтва та молоді.

Про роль бібліотек у підвищенні правової обізнаності юнацтва та молоді йшлося 03 травня 2018 року на районному семінарі , який був проведений для бібліотекарів Машівської ЦБС та Михайлівської ОТГ у приміщенні Машівської районної бібліотеки для дорослих.

Участь у семінарі взяв начальник Машівського бюро правової допомоги Максим Дворовенко.

P5030136

Захід відкрила Надія Олефір, директор Машівської районної бібліотеки для дорослих. «Бібліотеки завжди зберігали статус особливого соціального інституту, важливою цінністю якого є безкоштовність і доступність послуг, відкритість та можливість отримання знань, інформації. Одним з важливих напрямків роботи бібліотек району є популяризація юридичної культури, здійснення інформаційно – правової діяльності, спрямованої на підвищення правової обізнаності різних верств населення», – зазначила Надія Олефір.

Максим Дворовенко розповів учасникам семінару про діяльність бюро правової допомоги, поняття безоплатної первинної  та вторинної правової допомоги, перелік категорій осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. А також надав бібліотекарям методичні консультації та практичні поради, як якісно та оперативно виконувати правові запити користувачів.

Особлива увага акцентувалась на  загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який має на меті покращити обізнаність українців про їхні права.

Наприкінці заходу учасники семінару отримали інформаційні матеріали для розміщення у приміщеннях бібліотек району та розповсюдження серед користувачів бібліотек.

 

P5030133 P5030130 

 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Оставить комментарий