Ви знаходитесь тут: Про бібліотеку > Бібліотечні новини > Я МАЮ ПРАВО!

Я МАЮ ПРАВО!


1

         Машівське бюро правової допомоги у рамках співробітництва з Машівською централізованою бібліотечною системою презентує загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Указом Президента України від 14.11.2017 року № 361/2017 оголошено 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Нагадуємо, що кожен хто потребує правової допомоги, має можливість скористатися нашими послугами, а також отримати доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України безпосередньо на прийомі у Машівському бюро правової допомоги за адресою: сел. Машівка, вул. Незалежності, 111, тел. (05364) 9-14-11, 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).

 

Заберають бізнес? Відбирають майно?

Про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вимагають хабара за іспит чи навчання?

Я маю право на безоплатну правову допомогу!

Я маю право на освіту без корупції

 

 

Оставить комментарий