Вы находитесь здесь: Главная > Бібліотечні новини > Як отримати безоплатну правову допомогу онлайн?

Як отримати безоплатну правову допомогу онлайн?

Як отримати безоплатну правову допомогу онлайн?

 

Завдяки налагодженій взаємодії з сільськими бібліотеками, які підключені до сервісів програми «Бібліоміст», мешканці Машівського району можуть отримати безоплатну правову допомогу онлайн у фахівців бюро правової допомоги за місцем свого проживання. Дистанційне консультування через підключення до сервісів програми «Бібліоміст» активно практикується у Машівському районі, адже сільське населення, не має достатнього доступу до інформації про свої права, про порядок їх реалізації та захисту, тому не має можливості користуватися більшістю своїх прав.

 

ЯК ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ ОНЛАЙН?

 

 1. Прийти до однієї з бібліотек за місцем проживання, які підключені до програми «Бібліоміст».
 2. Працівники бібліотеки налаштують онлайн зв’язок за допомогою Skype з фахівцями бюро правової допомоги.
 3. Задайте своє питання та отримайте кваліфіковану юридичну консультацію.

БІБЛІОТЕКИ, ЯКІ ПІДКЛЮЧЕНІ ДО ПРОГРАМИ «БІБЛІОМІСТ»

 

 1. Базилівщинська сільська бібліотека – філія, с. Базилівщина, вул. Незалежності, 40, дні та час надання скайп – консультацій – перша п’ятниця місяця з 10:00 год. до 11:00 год.
 2. Коновалівська сільська бібліотека – філія, с. Коновалівка, вул. Лесі Українки, 33 а, дні та час надання скайп – консультацій – друга п’ятниця місяця з 10:00 год. до 11:00 год.
 3. Михайлівська сільська бібліотека – філія, с. Михайлівка, вул. Молодіжна, 30, дні та час надання скайп – консультацій – третя п’ятниця місяця з 10:00 год. до 11:00 год.
 4. Павлівська сільська бібліотека – філія, с. Павлівка, вул. Яретика, 62 а, дні та час надання скайп – консультацій – четверта п’ятниця місяця з 11:00 год. до 12:00 год.
 5. Сахнівщинська сільська бібліотека – філія, с. Сахнівщина, вул. Українська, 52, дні та час надання скайп – консультацій – третя середа місяця з 13:00 год. до 14:00 год.

 

Також реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни можуть, звернувшись до Машівського бюро правової допомоги за адресою:                     сел. Машівка, вул. Незалежності, 111, тел.: (05364) 9-14-11, 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).

 • Digg
 • Del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Twitter
 • RSS

Оставить комментарий