Ви знаходитесь тут: Про бібліотеку > Розгорнутий опис статтей > Базилівщинські школярі знайомилися з творчистю Лесі Українки

Базилівщинські школярі знайомилися з творчистю Лесі Українки

Весь світ у кінці лютого відзначав 145-річчя видатної української поетеси та громадського діяча ЛЕсі Українки. Цій даті був присвячений усний журнал “Життя гідне подиву і захоплення”, що відбувся в Базилівщинській сільській бібліотеці. На нього завітали учні 5 – 7 класів місцевої школи з чителем української мови та літератури Тетяною Жигилій. Розпочала захід завідувач бібліотеки Тамара Бочарнікова. Під час першої “сторінки” журналу “На шлях я вийшла ранньою весною” Оля Брах ознайомила присутніх з біографією поетеси. Друга сторінка – “Безсмертний дотик до душі” була присвячена творам Лесі Українки для дітей. Аня Ваць, Каріна Ковтун, Аня Бака, Віка Заєць розповіли про казки Лесі Українки – “Лелія”, “Казка про Оха – Чародія”, “Біда навчить” та інші.

Потрапивши на третю сторінку – “Сторононько рідна! Коханий мій краю”, всі дізнались про красу волинської природи, яку описувала Леся Українка. Учні декламували вірші поетеси про природу “Пісенька весняної води”, “Весна”, “Вечірня година”, “Вишеньки”.

На останній сторінці – “Квіточки для Лесиного віночка”, Оля Брах прочитала вірш “Дитяче фото Лесі Українки”.

Підсумовуючи зустріч, бібліотекар провела міні – вікторину. Юні гості з захопленням відповідали на запитання. На закінчення Тамара Олексіївна запросила дітей завітати до бібліотеки, щоб наодинці пройтися життєвим шляхом поетеси та взяти її твори.

Тетяна БАНДУРА учениця місцевої школи

369 переглядів

Оставить комментарий